Zvolte jazyk: CS EN

Zvolte měnu: CZK EUR

Přihlášení Registrace

Nová generace mechaboxu V2

Worldwide shipping Váš košík je prázdný Menu

Aktuality

Nová generace mechaboxu V2

25. 08. 2016

Na základě uživatelské zpětné vazby a zkušeností od techniků jsme totálně předělali mechabox verze II. Staré data jsme smazali a všechno změnili. Zaměřili jsme se na kompatibilitu s běžně dostupnými díly a odstranili známé problémy se starými mechaboxy verze II.

Po roce testování a úprav máme konečně finální verzi pod označením ANC tedy Airsoft norms compatible.

Materiál

Materiál jsme nezměnili, osvědčil se letecký dural EN AW 7075. Celý mechabox je frézovaný z bloku materiálu. Žádné odlitky, žádné polotovary. Poctivý kus duralu. Bohužel kvůli změně technologie spojování obou polovin narost mechabox o 20%. Kvalita a funkce má přednost před nízkou cenou.

Změny

  1. Nejviditelnější změna oproti starší generaci mechaboxů verze II je zakulacená horní část. Díky tomu lze novou generaci mechaboxů bez problémů instalovat do všech těl typů M4 bez úprav pilováním.
  2. Celou vnitřní část pro spínací kontakty jsme překonstruovali tak, aby se dala používat většina spínacích kontaktů od různých výrobců bez úprav a ladění. S tím souvisí i změna vyhazovače člunku. Samozřejmě lze použít i různé spínací jednotky (ASCU apod).
  3. Výrazně jsme zvýšili počet strojně sražených hran. Takže lze mechabox lépe zasunout do těla zbraně.
  4. Oproti dřívější technologii spojování obou polovin mechaboxů kolíky, které občas vypadávali jsme tyto kolíky odstranili a na jedné polovině udělali výstupky a na druhé polodrážky. Takže nebude docházet k vypadávání kolíků, ani jejich zasekávání, ani rezavění. Obě poloviny k sobě dobře pasují a lze je bez problémů rozdělávat.
  5. V přední části u komory jsme upravili tvar tak aby šli používat i oblíbené komory Prowin (nedoporučujeme). Doporučujeme používat Hop Up komory RetroArms, které jsou rozměrově přizpůsobeny pro naše mechaboxy.
  6. V horní části mechaboxu přibyla západka pro natahovací páku.
  7. Držáky pružinek jsme přímo vyfrézovali (dřívě byli šroubovací).
  8. Otvory pro ložiska vrtáme na průměr 7,98mm, což je podle naší zkušenosti nejlepší rozměr otvoru aby 8mm kuličkové ložisko pevně drželo, ale zároveň se nedeformovalo vlivem malé díry. Zároveň jsme u otvoru srazili hranu, aby ložisko snadněji zapadlo pod úhlem 90°.
  9. Odstranili jsme kolík, který držel pozici spouště. Nyní je tato část vyfrézovaná.

Všechny tyto změny + celková rozměrová změna mechabox vede k tomu, že tento nový mechabox verze II lze bez větší potíží osadit díly od různých výrobců a hned používat.

Nový mechabox ANC je už nyní k dostání v našem eshopu.

Zpět na novinky