Zvolte jazyk: CS EN

Zvolte měnu: CZK EUR USD

Přihlášení Registrace

Další druhy CNC ramínka podavače POM

Worldwide shipping Váš košík je prázdný Menu

Aktuality

Další druhy CNC ramínka podavače POM

03. 05. 2018

Do výroby připravujeme další druhy velice odolných a ohebných ramínek podavače z materiálu POM, které nejsou vyrobeny klasickým vstřikování do formy, ale celé jsou vyrobeny CNC frézováním.

Novinky na Květen 2018:

Proč ne vstřikováním plastů do formy? Tato technologie je pro tento typ výrobku absolutně nevhodná, zejména kvůli tvaru ramínka podavače. Při vstřikování plastů do formy dochází vlivem chladnutí materiálu (vstřikování probíhá při teplotách kolem 200 - 300°C) k tvarovým deformacím. Tyto deformace se projevují zejména v přední části u trysky, kdy je část ramínka ohnuta dopředu nebo dozadu. Kvůli tomuto prohnutí se musí následně kompenzovat délka trysky, proto je u každé zbraně byť stejného typu potřeba různá délka trysky. Výhoda plastových výlisků je zejména nízká cena u tvarově složité části a možnost obrovských objemů výroby.

Přicházíme s řešením ramínka podavače vyrobeného z kusu materiálu POM, který je velice odolný, ohebný a díky CNC frézování je ramínko v přední části absolutné kolmé, bez tvarových deformací. Nevýhoda CNC frézování je vysoká cena a menší denní produkce výrobků.

Video znázorňuje ohebnost ramínka podavače z materiálu POM:

Na obrázku můžete vidět kolmost přední části ramínka:

 

 

Zpět na novinky